O nas

Co konkretnie możemy zaoferować?

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS

MYŚLENIE SPOSOBU DZIAŁANIA
truck1

 

 

 

Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu na polu usług związanych z logistyka oraz spedycją jesteśmy w stanie zaoferować mnóstwo dopasowanych rozwiązań do Państwa potrzeb. M. in.:

Transport krajowy

Transport krajowy to ważny element funkcjonowania wielu przedsiębiorstw polskich. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom naszych klientów, odciążając ich w zakresie planowania transportu. Dlatego też nasze samochody ciężarowe przystosowane są do każdego rodzaju ładowanego towaru.

Transport miedzynarodowy

Transport międzynarodowy wymaga odpowiedniej organizacji logistycznej i dbałości o płynność przebiegu procesu. Do jego powodzenia niezbędna jest więc umiejętność planowania transportu i spedycji na najwyższym poziomie. Podczas wykonywania usługi transportu międzynarodowego istnieje wysokie ryzyko napotkania trudności na trasie, dlatego to zadanie możesz powierzyć profesjonalistom z naszej firmy, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie.

Spedycja

Nasza firma pomoże Ci wybrać optymalne środki transportu i zgromadzić niezbędną dokumentację w celu zapewnienia wysokiej efektywności całego procesu spedycyjnego. Z uwagi na długoletnie doświadczenie możesz być pewien, że przewóz towarów na terenie Polski i za granicę powierzasz wykwalifikowanej załodze.

Handel

W trakcie długiego okresu funkcjonowania w branży transportowej zdobyliśmy bogate doświadczenie w kwestii sprzedaży samochodów ciężarowych. Sprzęt oferowany przez naszą firmę to najwyższej jakości auta, które pochodzą od renomowanych producentów, takich jak MAN, Mercedes, SCANIA i inni. Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić każdy model samochodu ciężarowego, zgodnie z Twoimi życzeniami.

KOMPLEKSOWA OBŁUGA

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Przechodzenie całej masy procedur związanych z wysyłką towaru poza granice kraju, niejednemu przedsiębiorcy sprawiło wiele trudności, nie wspominając o straconym czasie.
Spedycja międzynarodowa z całą gamą usług powiązanych z transportem, wysłałaby ładunek bezpiecznie we wskazane miejsce, pozostawiając zleceniodawcy czas na realizację innych celów.
Oferta firm dla których spedycja międzynarodowa to codzienność, obejmuje zazwyczaj pełen zakres usług transportowych, wszelkiego rodzaju drogami, lądowymi, morskimi czy też powietrznymi. Dodatkowo ich propozycja dotyczy również pełnej obsługi celnej, zabezpieczenia ładunków oraz odpraw importowych, eksportowych i tranzytowych.
Kontrahenci biorący pod uwagę współpracę z firmami spedycyjnymi, powierzają swój towar w pewne ręce, dające gwarancję dostarczenia go we wskazane miejsce na czas.
Niezależnie od rodzaju i wielkości ładunku, spedycja międzynarodowa zorganizuje najdogodniejszą formę jego przetransportowania, pozostawiając swych klientów w oczekiwaniu na potwierdzenie dostarczenia go do celu.

FAKTY

Ciekawe fakty z naszej działaności

Nasza firma nie tylko w liczbach wygląda imponująco.

6597

Dostarczonych ładunków

985362

Pokonanych kilometrów

97 %

Terminowośc dostaw

10,000

Przewiezionych ton towaru